Moon Dream - Sklep Internetowy

Żłobek / Przedszkole

Żłobek i Przedszkole z Moon Dream ©
Zapewne jesteś tutaj, ponieważ Twój Maluszek udaje się do żłobka lub przedszkola!
Zatem pragnę zaprezentować Tobie niezbędnik każdego Przedszkolaczka i tego malutkiego i starszaka ! Wszystkie produkty, które u mnie znajdziesz wykonane są z bardzo wysokiej jakości tkanin i dzianin. Każda z nich, posiada bardzo ważny Certyfikat Oeko – Tex Standard 100, co oznacza, że została przebadana pod kątem obecności substancji szkodliwych dla zdrowia dziecka, a wypełniacze, których używam do tworzenia produktów są antyalergiczne, więc już wiesz, że Twój największy Skarb, będzie otulony tylko tym, co najlepsze!
Znajdziesz u mnie produkty wykonane ręcznie w małej polskiej pracowni, z najwięszą starannością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal! Mięciutkie i delikatne w dotyku Podusie Misiowe, świetnie sprawdzą się jako przytulanki, do których Maluszek będzie mógł się przytulić, kiedy tylko będzie miał ochotę. A przepiękne pościele czy komplety z prawdziwego, puszystego Minky sprawią, że będzie czuł się bardzo komfortowo! Nie zapomniałam również o tym, że w żłobku lub przedszkolu Twoja Pociecha będzie spędzała czas bardzo aktywnie! Dlatego stworzyłam bawełniane fartuszki, dzięki którym ubranko dziecka się nie zabrudzi, kiedy będzie wykonywało między innymi prace plastyczne lub bawiło się w małego kucharza, pomagając swojej mamie, czy tacie nawet w domu!

Zapraszam Cię do swojego świata, w którym Twoje dziecko będzie czuło się wyjątkowo i będzie miało, tylko przepiękne, kolorowe sny. Zapraszam Cię do Moon Dream © !

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3