Moon Dream - Sklep Internetowy

Prawo odstąpienia od umowy

1. Mają Państwo prawo do tego, by odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

2. Aby skutecznie odstąpić od umowy, muszą Państwo poinformować nas  o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia Wysyłając formularz odstąpienia od umowy, dostępny TUTAJ,  pocztą dołączając  dowód zakupu, na adres:

Instal – Tom Tomasz Gościniak

Ul. Żwirowa 4

62-300 Psary Polskie

Lub pocztą elektroniczną, na adres:
info@moondream.pl

3. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od chwili, w której weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym inna osoba niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego  prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

4. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu otrzymane od Państwa płatności,  nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu odstąpienia od niniejszej umowy. Produkt można zwrócić wysyłając go na adres nadawcy na własny koszt.

5. Informujemy, że odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości odesłanych produktów,  wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru i funkcjonowania produktów.

6. Zwrotu płatności dokonamy na rachunek bankowy podany przez Klienta. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania produktu.

7. Towar należy odesłać nam niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o tym, że odstępują Państwo od umowy.

8. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Sprzedawcę w celach związanych z wykonaniem Państwa odstąpienia od umowy. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

9. Produkty, które wykonaliśmy dla Państwa na zamówienie indywidualne, wg Państwa wytycznych nie podlegają, wymianie, zwrotowi ani też odstąpieniu od umowy.